Home / Inne imprezy

Inne imprezy

Leśny Klub Książki

Leśny Klub 3

Leśny Klub Książki to poetycka seria spacerów po dzikich miejscach z wyjątkowymi książkami o przyrodzie i próba nawiązania intymnej komunikacji z lasem, łąką oraz ich mieszkańcami. Przewodnik (Przemek Lewandowski) wraz z uczestnikami spaceru czytają ciekawe fragmenty książek, dzielą się nowymi smakami, dźwiękami i zapachami. Odbywają się regularnie przez miesiąc, najczęściej na terenie Ińskiego Parku Krajobrazowego.

Przemek Kossakowski - spotkania

foto3

Żywe i improwizowane spotkania z Przemkiem Kossakowskim nawiązujące do tematyki większości jego programów telewizyjnych, aczkolwiek koncentrujące się przede wszystkim na „Szóstym zmyśle” oraz „Inicjacji”. Organizowane są przez Zakrzywienie Czasoprzestrzeni od ponad 2 lat.  Forma spotkania multimedialna, z dużą ilością materiału fotograficznego. Do tej pory odbyło się ponad 70 spotkań w całym kraju.

Hydrozagadka w Szuwarach

hydrozagadka4

„Hydrozagadka w szuwarach” to cykliczny rajd kajakowo-pieszy na orientację, który po raz pierwszy zorganizowany został w 2009 r. Rajd ma charakter wyczynowo-rozrywkowy. Główną zasadą rajdu jest eksploracja wodnych przestrzeni (i okolic), odnajdywanie punktów kontrolnych, a także odgadywanie i rozwiązywanie tzw. „hydrozagadek”. Imprezy kończą się wspólnym biesiadowaniem.

Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia

ziemba

Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia to comiesięczny cykl spotkań z osobistościami kultury, sztuki, reportażu, świata kulinariów oraz wszelkich dyscyplin magicznych. Odbywają w kinie Morena w Ińsku, a ich integralną częścią spotkań są degustacje kulinarne związane z przetworami z ińskich piwnic.