Home / Północno-zachodni Wehikuł Filmowy

Północno-zachodni Wehikuł Filmowy

PÓŁNOCNO-ZACHODNI WEHIKUŁ FILMOWY

Kilka słów o Wehikule Filmowym...

Zachodnio-północy Wehikuł Filmowy to kino objazdowe,
które ma na celu dotarcie z premierowym repertuarem kinowym
do małych miast i miasteczek.

W repertuarze znajdują się zarówno filmy komercyjne jak i te przeznaczone dla bardziej poszukującej publiczności. Zachodnio-północno Wehikuł Filmowy łączy sieć około 20 miejscowości. Są to m.in. Goleniów, Choszczno, Ińsko, Drawno, Oborniki, Nowy Tomyśl, Międzychód, Sępólno Krajeńskie, Wschowa, Myślibórz.

Lista miejsc podczas każdej z tras nieznacznie się zmienia, a „wehikuł” dociera do różnych lokalizacji. Istotą jest jednak tworzenie na miejscu takich warunków, które umożliwiają oglądanie filmów jak w profesjonalnych kinach.

Zainteresowani lądowaniem wehikułu mogą kontaktować się pod adresem- fluxoplazma@gmail.com.

Trasa XIV - ZAPOWIEDŹ

Północno-zachodni Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej swojej trasy pojawi się w czternastu miejscowościach, a w programie znajdą się takie premierowe filmy jak: „Pitbull. Ostatni pies”, „Kobieta sukcesu” oraz „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”

Trasa XIII

Północno-zachodni Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej swojej trasy pojawi się w trzynastu miejscowościach, a w programie znajdą się takie filmy jak: „Kobiety mafii”, „Tedi i mapa skarbów”, „Cudowny chłopak” oraz ”Trzy billboardy za Ebbing…”.

Trasa XII

Północno-zachodni Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek.

Trasa XI

Północno-zachodni Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. W styczniu pojawi się w szesnastu miejscowościach, a w programie znajdą się takie filmy jak: „Atak paniki”, „Narzeczony na niby”, „Fernando” oraz ”Paddington 2”.

Trasa X

Północno-zachodni Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. W grudniu dotrze do 17 miejscowości, a w programie znajdą się takie filmy jak: „Kumple z dżungli”, „Listy do M.3”, „Cicha noc” oraz ”Najlepszy”.