Home / Północno-zachodni Wehikuł Filmowy

Północno-zachodni Wehikuł Filmowy

PÓŁNOCNO-ZACHODNI WEHIKUŁ FILMOWY

Kilka słów o Wehikule Filmowym...

Zachodnio-północy Wehikuł Filmowy to kino objazdowe,
które ma na celu dotarcie z premierowym repertuarem kinowym
do małych miast i miasteczek.

W repertuarze znajdują się zarówno filmy komercyjne jak i te przeznaczone dla bardziej poszukującej publiczności. Zachodnio-północno Wehikuł Filmowy łączy sieć około 20 miejscowości. Są to m.in. Goleniów, Choszczno, Ińsko, Drawno, Oborniki, Nowy Tomyśl, Międzychód, Sępólno Krajeńskie, Wschowa, Myślibórz.

Lista miejsc podczas każdej z tras nieznacznie się zmienia, a „wehikuł” dociera do różnych lokalizacji. Istotą jest jednak tworzenie na miejscu takich warunków, które umożliwiają oglądanie filmów jak w profesjonalnych kinach.

Zainteresowani lądowaniem wehikułu mogą kontaktować się pod adresem- fluxoplazma@gmail.com.

Trasa XXIX

Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej trasy pojawi się w piętnastu miejscowościach. W programie znajdą się takie filmy jak: „Polityka”, „Piłsudski”, „Legiony”, „(Nie)znajomi”, „Playmobile.Film” oraz „Wyprawa Magellana.

Trasa XXVIII

Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej trasy pojawi się w piętnastu miejscowościach. W programie znajdą się takie filmy jak: „Polityka”, „Piłsudski” oraz „Playmobile.Film”.

Trasa XXVI

Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej trasy pojawi się w kilkunastu miejscowościach. W programie znajdą się takie filmy jak: „Roma”, „Miłość i miłosierdzie”, „Robaczki z zaginionej dżungli”, „Ciemno, prawie noc” oraz „Shazam!

Trasa XXIV

Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej trasy pojawi się w kilkunastu  miejscowościach. W programie znajdą się takie filmy jak:
„Planeta Singli 3”, „Zimna wojna”, „Miszmasz czyli Kogel Mogel 2”, „Mój piękny syn”,  „Lego Przygoda 2”.