Home / Północno-zachodni Wehikuł Filmowy

Północno-zachodni Wehikuł Filmowy

PÓŁNOCNO-ZACHODNI WEHIKUŁ FILMOWY

Kilka słów o Wehikule Filmowym...

Zachodnio-północy Wehikuł Filmowy to kino objazdowe,
które ma na celu dotarcie z premierowym repertuarem kinowym
do małych miast i miasteczek.

W repertuarze znajdują się zarówno filmy komercyjne jak i te przeznaczone dla bardziej poszukującej publiczności. Zachodnio-północno Wehikuł Filmowy łączy sieć około 20 miejscowości. Są to m.in. Goleniów, Choszczno, Ińsko, Drawno, Oborniki, Nowy Tomyśl, Międzychód, Sępólno Krajeńskie, Wschowa, Myślibórz.

Lista miejsc podczas każdej z tras nieznacznie się zmienia, a „wehikuł” dociera do różnych lokalizacji. Istotą jest jednak tworzenie na miejscu takich warunków, które umożliwiają oglądanie filmów jak w profesjonalnych kinach.

Zainteresowani lądowaniem wehikułu mogą kontaktować się pod adresem- fluxoplazma@gmail.com.

Trasa XXI

Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej jesiennej trasy pojawi się w kilkunastu  miejscowościach. W programie znajdą się takie filmy jak: „Narodziny gwiazdy”, „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”, „Planeta Singli 2”, „Bohemian Rhapsody”, „Miłość jest wszystkim” oraz „Hotel Transylwania 3”.

Trasa XX

Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej jesiennej trasy pojawi się w kilkunastu  miejscowościach. W programie znajdą się takie filmy jak: „Planeta Singli 2”,Bohemian Rhapsody”, „Jak pies z kotem”, „Biały Kieł”, „7 uczuć” oraz „Hotel Transylwania 3”. 

Trasa XIX

Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej jesiennej trasy pojawi się w kilkunastu  miejscowościach. W programie znajdą się takie filmy jak: „7 uczuć”,Kler”, „Serce nie sługa” oraz „Kopciuszek. Historia prawdziwa”.  Dopełnieniem repertuaru będą dwie NOCY GROZY.

Trasa XVIII

Wehikuł Filmowy to kino objazdowe, które dociera z premierowym repertuarem do małych miast i miasteczek. Podczas kolejnej jesiennej trasy pojawi się w kilkunastu  miejscowościach. W programie znajdą się takie filmy jak: „Kler” „Mamma Mia: Here We Go Again”, „Serce nie sługa” oraz „Mała Stopa”